ndertim i ult 11.5 m2

Kërkohet punë nga: gzmi 08 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ndertojm shtepi sipas kerkeses 11.50euro metra katror
kontakt numer049148975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim