punoje pune ndertim te shtepijav

Kërkohet punë nga: arif kadrija 10 Shk 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
i kryjem keto pune ndertim ndertim e shtepis nga temeli murator, fasader , renovimine e aprtamenta nxjerr te strukturav ne banes pergjithsi te gjitha punet e ndertimit ju mire pres ne ket numer telefoni 044537567
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim