punojm me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e gurit ge rrasave dhe mureve te gurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim