suvatim

Kërkohet punë nga: gzimi 13 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
firma e jone kryen keto pune
suatim
glet me ngjyr
fsada e jashtmme
fasad e brendsheme
keramik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim