suvatim 0.80€ m2

Kërkohet punë nga: gzimi 11 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
I puno keto pune
Suvatim. 0.80€ m2
Glet. 1.5€ m2
Fasad. 4.5€ m2
Keramik. 3€ m2
Jumir presim gzimi 049148975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim