Kujdestare e femijeve

Kërkohet punë nga: MM 25 Tet 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Kerkoj pune si kujdestare e femijeve. E diplomuar ne ket drejtim dhe me pervoj pune. Per me shume info 045/47-55-59
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim