Ndihmese ne punet e shtepise/kujdestare per femije

Kërkohet punë nga: .. 06 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Kerkoj pune si kujdestare per femije ose si ndihmese ne punet e shtepise,pagesa dhe orari me marveshje.Banoj ne Fushe Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim