Thuaj lamtumirë për shqetësimet tuaja financiare

Kërkohet punë nga: patrick 28 Dhj 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Punë nga shtepija
Thuaj lamtumirë për shqetësimet tuaja financiare
Çfarë është problemi juaj? Kjo është një çështje parash? Nëse është kështu kjo do të interesit ne jemi një OJQ që ka një kapital të konsiderueshëm dhe të gatshëm për të financuar atë me kusht që ju jeni në gjendje të paguajë aftësinë .Your për të shlyer na vendosë këshilltarët tona financiare dhe ne të ju jap mundësi për të zgjedhur çmimet tuaja dhe pagesa juaj me vonesë. Ne kemi partneritet me disa banka që do të ju dërgojnë paratë tuaja kudo që të jeni. Na dërgoni shqetësimin tuaj dhe ne do të bëjmë çmos për të kënaqur ju.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim