Kamariere dhe shankiste

Kërkohet punë nga: afrim gashi 29 Sht 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
fast fod OLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim