Kerkoj ni puntore Ndimse kuzhinjere

Kërkohet punë nga: Medi 13 Sht 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj ni ndimse kuzhine
Restorani gjindet ne miradi e eperme
Ne qender te homolgimit Qak
Per tjera hollsina na kontktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim