Kerkoj pun si shankist

Kërkohet punë nga: ilir 25 Sht 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si shankis ose kamarier,
jam 24vjeq kam prowoj pune,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim