Kerkoj pune kamariere

Kërkohet punë nga: fatlum 15 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kam pervoj pune jam 19 vjeq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim