OFROJ PUN PER NJE PUNTORE FEMER SI SHERBYSE

Kërkohet punë nga: Armend 29 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ofroj pun per nje sherbyse ose shankiste ne fush kosov te interesuqrat let mkontaktojn ne ket numer 045 515 045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim