pune

Kërkohet punë nga: arjan 04 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si shofer ose ndims kuzhinjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim