shabani

Kërkohet punë nga: shabani 21 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
jam interesuar mekanik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim