Bejme instalime

Kërkohet punë nga: besi 14 Pri 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Kryejme keto sherbime:
* Instalime elektrike si dhe mirëmbajtjen e tyre me qmime shumm te voliteshme
bejm riparimin e prishjeve te rrymes eletrike dhe montimin llusterave,e rrufepritseve istalime rrymes eletrike etj
- Montimin e paisjeve elektrike (Llostera ,Bojlera .pllaka elektronike per kozhin etj)
- Instalimin e Ujit
- Montimin e sanitaris dhe paisjeve tjera percjellese etj,
-MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime
-Për të detaje te metutjseshme na kontaktoni
ne numrin e telefonit: 045-690-141ose 049-507-083.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim