Kerkoj Qfardo Pune

Kërkohet punë nga: Fisnik 24 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Kerkoj qfardo pune qe me ofrohet me orar prej 2-ve masdite sepse jom ne shkoll , si dhe shtune diele punoj me orar te plote , jom i afte per qfardo pune qe ofrohet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim