Kerkoj pun . Di 2 gjuh te huaja// si dhe zanate 2

Kërkohet punë nga: Leonard 12 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun jom 21 vjeqar di Anglisht Gjermonisht kom provoj servisim/formatizim te pc si eedhe autolarje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim