M O L E R .. Agimi 0.50m² - FASADA , ,GLET

Kërkohet punë nga: Agim 16 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Të tjera
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm . . . FASADA . . .KNAUF dhe GLED . . . Renovime dhe Riparime ............................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel +377 45 84 60 40 viber ------ 00386 49 83 76 77 . . . vibe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim