Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: besim 07 Mar 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pun shofer me kategorin B dhe C ju falimnderit por mir kuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim