Kerkoj vozites per kamion

Kërkohet punë nga: Besim 08 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj vozites per kamion (4 ton),duhet te ket pervoje ne vozitje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim