KONKURS

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: HOTEL VERA 03 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
VERA HOTEL&VILLA SHPALL KONKURS PER KETO VENDE TE LIRA PUNE:
DY PASTRUSE ME PERVOJ PUNE .
NJE KUZHINJER.
NJE NDIHMS KUZHINJER .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim