Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Fazli 12 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pune ne gjithe Europen,
jame me letra te pergjithshme te Italise (carta di songiorni), qe do te thot kame te drejte banimi dhe pune ne te gjithe europen duke perjashtu zvicren.

Per cdo rast me kontaktoni 045501197
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim