Bejm Rregullimin e Oborreve

Kërkohet punë nga: NPSH-GONI-D 19 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Inxhinieri
Bejm Rregullimin e oborreve Kopshteve trotuarve dhe te gjitha punet me kubza te betonit dhe mbjelljen e barit... Ne ju garantojm me punen qe e bejm...Per me shum kon. 044515633,044937242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim