* NIVELIZIM - [ YBERCUK ] *

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: musli 09 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm Nivelizimin e [Objekteve] shtepive me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim