-NIVELIZIM * [ YBERCUK ]-

Kërkohet punë nga: Musli 05 Jan 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm Nivelizimin e shtepive [Objekteve] me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim