BEJME MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 09 Gsh 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE ,, GRANITIT,,SHKALL,,IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME etj etj ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE PER PUNE JU GARATOIM , PER IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL, 045837540 OSE VIBER +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim