BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE-

Kërkohet punë nga: BUJAR 08 Tet 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKAV TE GJUTHA LLOJEVE,SIDHE KRYEM KETO SHERBIME,
BOIM MONTIMIN GRANITIT
MONTOIM SHKALL
IZOLIMIN E BANJOVE
RINORVIMIN E BANJOVE KOMPLET
PUNOIM FASADA TE BRENDSHME
BOIM MONTIMIN LAMINATIT, etj etj
ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,
PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,045837540 049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim