BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 05 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOOJEVE ,,GRANITIT,SHKALL,IZOLIME TE BANJOVE,,FASADA TE BRENDSHME etj etj ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL ,, 045837540 OSE +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim