BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 04 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,,GRANITIT,SHKALL,,FASADA TE BRENDSHME ,,IZOLIME TE BANJOVE,,LAMINAT,ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,,ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG ,DHE KORREKSI NE PUNE , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONIN NE NUMRAT TAN TEL, OSE VIBER +38649113983 ,+37745387540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim