BOIM MONTIMIN QERAMIKAV--GRANITIT

Kërkohet punë nga: BUJAR 11 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,GRANITIT,,SHKALL,IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME etj etj ,ME PROVOI PUNE SHUM VJEQARE ,ME NI QMIM TE ARSYSHEM , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL 045837540 OSE 049113983 OSE VIBER +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim