BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 10 Gsh 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,,GRANITIT,SHKALL IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME etj ej,ME PROVOI PUNE SHUM VJEQARE,,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN.TEL.045837540 OSE VIBER +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim