BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 29 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE,, GRANITIT ,SHKALL, IZOLIME TE BANJOVE , FASADA TE BRENDSHME ,ETJ ETJ , PER PUNE JU GARATOIM PER QDO IFORMACION MA HOLLSISHEM MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL ,045837540 OSE 049113983 NE VAJER NE NUMER TE IPKOSE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim