BOIM MONTIMIN QERAMIKAV TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 06 Tet 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN QERAMIKAV ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE SI DHE KETO SHERBIME,
UJESIELLSE,
MONTIMIN E SHKALLVE,
BOIM MONTIMIN GRANITIT,
IZOLIME TE BANJOVE
FASDA TE BRENDHSHME
LAMINATIN ,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL. OSE VIBER +38649113983 +37745837540 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim