Instalim i te te gjitha llojeve te pllakve

Kërkohet punë nga: Adrian Krasniqi 16 Maj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejme instalimin e qdolloj pllakave dhe gureve. Ne banjo sallone apo ballkone e hapesira tjera.Me pervoje 12 vjeqare ne SHBA. Per neve nuk ka pune te vogel apo pune te madhe qe nuk mund ta kryejme e konsumatori te ndahet i pakenaqur. Me qmime shume te volitshme e te arsyeshme. Te interesuarit te thirrin ne nr.045-277-961.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim