Kerkojm pun

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 06 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ju mir presim te vllezrit berisha kryejm te gjitha llojet e gurit dhe zbukurimin e aborreve .funtana ,agjak ,kamina , me rrasa ,qeshme e shum sherbime tjera tek vllezrit berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim