MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE---GRANITIT

Kërkohet punë nga: BUJAR 07 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E QERAMIKAV SI DHE KRYEM KETO SHERBIME ,
BEJM MONTIMIN E SHKALLAVE GRANITIT,OSE QERAMIKE
BEJM MONTIMIN GRANITIT
BEJM KOMPLET RINORVIMIN E BANJOVE
PUNOIM FASADA TE BRENDSHME OSE RIPARIME TE BRENDHME
BEJM MONTIMIN E LAMINATIT, etj etj ME PROVOJ PUNE 15 VJEQARE PER QDO PUNE QE KRYEM JU GARATOIM PER IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,045837540 ,049113983 VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim