MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 01 Tet 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
BOIM MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE QERAMIKAV,,GRANITIT ,SHKALL,IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME ,ETJ ETJ ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE PER PUNE JU GARATOIM ,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN ,TEL, OSE VIBER 045837540,049113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim