MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 02 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE SI DHE KRYM KETO PUNE
MONTIMIN SHKALLAVE
RINORVIMIN KOMPLET TE BANJOVE
MONTIMIN GRANITIT
IZOLIM TE BANJOVE
FASADA TE BRENDSHME
MONTIM TE LAMINATIT ETJ ETJ , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN 045837540 049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim