MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 04 Nën 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,SI DHE KRYM KETO PUNE,,
MONTIMIN SHKALLVE
MONTIMIN GRANITIT,
FASADA TE BRENDSHME
IZOLIME TE BANJOVE
RINORVIME KOMPLET TE BANJOVE
MONTIMIN LAMINATIT,,SI DHE SHUM PUNE TJERA , ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE, ME QMIME TE ARESYSHME NE TREG ,,PER PUNE JU GARATOIM , PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL ,045837540,049113983, OSE VIBER +38649113983, PER QDO FOTO QE SHIHNI NUK JAN KOJE ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim