MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 21 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,SI DHE KRYM KETO SHERBIME,
MONTIMIN SHKALLAVE
MONTIMIN GRANITIT
PONOIM FASADA TE BRENDSHME
RINOVOIM BANJO KOMPLET
IZOLIME TE BANJOVE
MONTIMIN LAMINATIT,
SI DHE SHUM PUNE TE TJERA, ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE,ME QMIME TE ARESYSHME NE TRGE ,, PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN tel.045837540,,049113983 ose viber+38649113983 ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim