MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 22 Nën 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVESIDHE KRYM KTO PUNE ;
MONTIMIN GRANITIT
MONTIMIN SHKALLAVE
IZOLIME TE BANJOVE
FASADA TE BRENDSHME
RINOVIME TE BANOVE KOMPLET
MONTIM LAMINATITE, SI SHE SHUM PUNE TE TJERA ME PROVOI PUNE 15 VJEQARE ,PER PUNE JU GARATOIM ,PER IFORMATA MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL , 045837540 ,049113983 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM QMIMI ME MARRAVESHJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim