MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE SI DHE KRYM KETO SHERBIME
MONTOIM SHKALL
MONTOIM GRANITITN
PUNOIM FASADA TE BRENDSHME
IZILIME TE BANJOVE
RINOVOIM KOPLET BANJOT
MOTOIM LAMINAT SI DHE SHUM PUNE TE TJERA,PER IFORMACIONE MA HOLLSISHME MUNDE TE KONTAKTONI NE NUMRAT TAN TEL,049113983,045837540,OSE VIBER +38649113983 QMIMI ME MARRAVESHJE QDO FOTO QE SHIHNI NUK JAN KOPJE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim