MONTOTIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE

Kërkohet punë nga: BUJAR 30 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
MONTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE ,GRANITIT,SHKALL,IZOLIME TE BANJOVE ,FASADA TE BRENDSHME etj etj me provoi pune 15 vjeqare per iformacione ma hollsishme munde te kontaktoni ne numrat tan tel 045837540 ose viber +38649113983 ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim