kryejm sherbime me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm me gur te gjitha llojet e gurit me rrasa zida me gur e shum sherbime tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim