punojm me konpezime me vetur ose kombi

Kërkohet punë nga: albany construction 31 Dhj 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
jemi si ndermarje ndertimi punojm te gjitha dhojet e ndertimeve si shtepia banesa mure etj.
punojm edhe konpenzime si me vetur apo kombi ju flm per mire kuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim