saldues

Kërkohet punë nga: ardian 19 Pri 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm me shfajc per konstrukte te ndryshme,si dhe intervenime ,pikje profesionale me shajc,per profile te gjera.pune ditore ose mujore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim