Punime sipas poresis

Kërkohet punë nga: Ilir krasniqi 24 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Punë nga shtepija
Bej kto punime kamina me nzemje kamin normal montimin e te gjithat llojet e pllakeve dhe ŕrjetin e uit qmimin sipas marrveshjes montimi bohet komplet muntojm varsisht prej venit ku jeni nter kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim