Kerkoj pun si kamarjer ose shankis ose vozites

Kërkohet punë nga: Xxxxxx 27 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun si kamarjer ose shankis ose vozites kategoris B tel ose viber +38649426281
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim