Kerkoj urgjentisht pun

Kërkohet punë nga: gazmend 02 Sht 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun urgjentisht pun ne gjakov ne keto drejtime shites ne dyqane ne markete ne super markete ose kamarjer ose ndimes kuzhinjer ose ne qendra tregtare etj 045438567 nr kontakt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim